Czas i koszty dostawy
Koszt transportu

Wszystkie nasze zamówienia nadajemy przesyłkami kurierskimi DHL, koszt jest stały niezależnie od ilości zamówionych produktów. Przy zamówieniach na kwotę 500 zł i powyżej oferujemy bezpłatną dostawę. Do każdego zamówienia płatnego za pobraniem doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 11zł. 

Rodzaj paczki Przelew/Płatność online Płatność za pobraniem
Paczka DHL 14,00 zł 25 zł
Paczka DHL - zamówienie powyżej 500 zł 0 zł 11,00 zł
 
Czas dostawy
 
Całkowity czas realizacji większości zamówień (wraz z dostawą) wynosi maksymalnie do ok. 2-3 dni roboczych, jeśli produkt znajduje się w magazynie. W przypadku, gdy czas dostawy będzie dłuższy niż standardowo, powiadamiamy o tym Klienta telefonicznie lub e-mailowo.
 
Ubezpieczenie przesyłki
 
Wszystkie nasze przesyłki są starannie zapakowane i ubezpieczone. Po otrzymaniu paczki, bardzo prosimy o sprawdzenie stanu jej zawartości w obecności kuriera (ma on obowiązek oczekiwania)  - zwłaszcza w przypadku, gdy opakowanie nosi widoczne ślady uszkodzeń. W razie stwierdzenia uszkodzeń należy spisać z kurierem protokół szkody. Jeżeli uszkodzenie zostanie stwierdzone już po odjeździe kuriera, odbiorca ma 7 dni na zgłoszenie szkody. Powyższe czynności są niezbędne do uznania reklamacji uszkodzeń powstałych z winy przewoźnika.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl